29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 3
Diecezja Kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

::
więcej

Informacje

Pielgrzymka dziękczynna dzieci
2018-05-26

Dzieci Pierwszokomunijne wraz z rodzicami (w liczbie 116 osób) pielgrzymowały do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach oraz do Centrum Jana Pawła II. Dziękowaliśmy Bogu bogatemu w Miłosierdzie za wszelkie dary otrzymane przez nasze Rodziny i prosiliśmy przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II o potrzebne dla nas łaski.

Powiększyło się grono naszych ministrantów
2018-05-20

Maciej, Mateusz i Michał zostali uroczyście przyjęci przez ks. Proboszcza do Liturgicznej Służby Ołtarza. Gratulujemy chłopcom oraz ich rodzicom i życzymy Bożej opieki do pełnienia służby w naszej parafii.

Uroczysty dzień Komunii
2018-05-19

Dzieci przygotowane przez siostrę Agatę i ks. Marcina Piotrowskiego przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii świętej. Uroczystej liturgii przewodniczył ks. Proboszcz. Homilię wygłosił ks. Marcin. Eucharystię koncelebrowali zaproszeni kapłani. Rodzicom dziękujemy za towarzyszenie swoim dzieciom w tym ważnym dniu oraz za ich zaangażowanie w piękno tej uroczystości.

Trwa Seminarium Odnowy Wiary
2018-05-14

Wiele osób odpowiedziało na zaproszenie Wspólnoty Miriam, aby podjąć duchowe wyzwanie w formie Seminarium Odnowy Wiary. Jest to okazja do świętowania, radowania się oraz odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg.

Nabożeństwa fatimskie czas zacząć
2018-05-13

Nabożeństwa fatimskie w naszej parafii odbywają się od maja do października, 13 dnia, każdego miesiąca  o godz. 20.00. Zawsze kończymy uroczystą procesją wokół naszego kościoła. Wcześniej jest Eucharystia i różaniec oraz modlimy się pieśniami ku czci Maryi.

Bierzmowani na finiszu :)
2018-05-12

Przygotowanie do bierzmowania dobiega końca. Ostatnie próby i wreszcie porządnie wyćwiczone „Pragniemy, aby…”. Nasze sobotnie spotkanie było podsumowaniem kilku miesięcy duchowej wędrówki. Animatorzy przygotowali i poprowadzili dzień skupienia, który był bardzo urozmaicony i ciekawy.            Już 28 maja biskup Piotr udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

Imieniny naszego Proboszcza
2018-05-02

W naszej wspólnocie parafialnej swoje imieniny obchodził Ksiądz Proboszcz. Dziękując Bogu za Jego obecność pośród nas i za Jego posługę duszpasterską, modliliśmy się, by Maryja – Opiekunka Rodzin spoglądająca z cudownego obrazu wypraszała Mu potrzebne łaski.


 

Rozpoczęcie Seminarium Odnowy Wiary
2018-04-09

         Pragnąc doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary. Prowadzi je dla nas Witek Wilk.

         Wszystkich, którzy tak licznie dziś przybyli oraz tych, którzy się wahają zapraszamy w najbliższy poniedziałek po Mszy świętej o godz. 18.00. Będzie to kolejna szansa do odnowienia relacji z Bogiem.

« 1 2 3 4 5
...
41 »