Boże Narodzenie
2018-12-24

Bóg jest dobry! Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus!  Wszystkim Parafianom, a szczególnie tym, którzy przebywają za granicą życzymy głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na każdy dzień.

Z pasterskim błogosławieństwem i pamięcią w modlitwie
                                                    Proboszcz i wikariusze parafii

Rekolekcje Adwentowe 2018
2018-12-20

Zakończyły się rekolekcje przed Bożym Narodzeniem. W tym roku prowadził je dla nas ks. Rafał Gudwański.

Z życzeniami w DPS i Hospicjum
2018-12-20

Zbliżające się święta są okazją do składania sobie życzeń i okazywania dobroci. Wolontariusze z I LO Sikorskiego pod opieką Pani Moniki Rembas udali się do Domu Pomocy Społecznej i Hospicjum, by zanieść radość i życzenia tym, których regularnie odwiedzają w ciągu roku .

Nowi Ministranci
2018-12-17

Bartosz, Jakub i Samuel dołączyli do grona Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Gratulujemy i życzymy wytrwałości        w służbie ministranckiej.

Roraty dla dzieci
2018-12-13

W tegorocznych roratach wpatrujemy się w bohaterów Starego i Nowego Testamentu. Są dla nas przykładem wsłuchiwania się w Słowa Boga. Należą do nich: Abraham, Mojżesz, Dawid, Salomon, Izajasz, Jeremiasz, św. Jan Chrzciciel, św. Piotr, św. Paweł, św. Jan Ewangelista, św. Mateusz Ewangelista, św. Marek Ewangelista, św. Łukasz Ewangelista, św. Józef, Maryja, Pan Jezus.

Roraty 2018
2018-12-01

Rozpoczynamy czas Adwentu. Zapraszamy na „Roraty” czyli Msze święte ku czci Matki Bożej. Wraz z Nią chcemy przygotowywać nasze serca na przyjście Zbawiciela. Od poniedziałku do soboty dla dorosłych o godz. 6.00 oraz dla dzieci o godz.17.00.

Imieniny naszych wikariuszy
2018-11-11

Naszym drogim solenizantom życzymy wielu łask Bożych i owocnej pracy duszpasterskiej.

Odpust parafialny
2018-10-07

Oddając cześć Matce Bożej Różańcowej przeżywaliśmy odpust parafialny. Słowo Boże głosił i uroczystą Eucharystię odprawił ks. dr Bartłomiej Pieron. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej  Komunii Świętej otrzymały od swoich rodziców Różańce, które wcześniej zostały poświęcone przez ks. Marcina. Nasi najstarsi ministranci: Paweł Kwietniewski, Kamil Trybek, Kamil Ogłoza i Łukasz Baryś świętowali również w tym dniu 15-lecie służby liturgicznej. Ich zaangażowanie w życie parafii docenił Biskup Ordynariusz w specjalnym liście, który otrzymali.

« 1 2 3
...