Wigilia Paschalna
2019-04-20

Liturgii Wigilii Paschalnej przewodniczył ks. Tomasz. Poświęcona została woda, która posłuży do udzielania sakramentu chrztu świętego. Świętowanie Paschy przypomina nam, że Zmartwychwstanie  jest umocnieniem naszej wiary.

Wielki Piątek Meki Pańskiej
2019-04-19

„On był przebity za nasze grzechy, zdruzgotany za nasze winy. Spadła Nań chłosta zbawienna dla nas, a w Jego ranach jest nasze zdrowie”.

Msza Wieczerzy Pańskiej
2019-04-18

W wielkoczwartkowy wieczór uczestniczyliśmy we Mszy świętej Wieczerzy Pańskiej, która rozpoczęła obchody Triduum Paschalnego. Liturgię zakończyła procesja z przeniesieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie do ołtarza adoracji – ciemnicy.

Droga Krzyżowa ulicami miasta
2019-04-16

Rozpoczynając Wielki Tydzień przeszliśmy ulicami miasta rozważając Mękę Chrystusa.

Misterium Męki Pańskiej
2019-04-13

Wspólnie przeżyliśmy misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez uczniów Szkoły Sióstr Nazaretanek. Wędrowaliśmy za Jezusem, słuchając Jego słów, spotykając tych, którzy okazali współczucie: Matkę Jezusa, Szymona i Weronikę, niewiasty i innych. Na wszystko to patrzyliśmy już nie tylko oczami wyobraźni, ale mogliśmy doświadczyć przejmującego spotkania z Cierpiącym Jezusem poprzez gesty, symbole i piękny śpiew.

Zaproszenie na Drogę Krzyżową
2019-04-10

W najbliższy piątek o godz. 18.30 odbędzie się w naszym kościele Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu młodzieży         z kieleckiego „Nazaretu”.

Modlitwa o uzdrowienie
2019-03-25

W poniedziałek 25 marca w naszej parafii spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu.         W czasie uwielbienia, które prowadził ks. dr Sławomir Płusa oraz wspólnota Dobry Łotr ze Szkoły Nowej Ewangelizacji z Radomia mogliśmy uwielbiać Jezus obecnego pomiędzy nami i prosić Go o potrzebne dla każdego łaski i dary.

Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie
2019-03-21

Jezus nie chce twojej choroby. On chce, abyś żył w Jego błogosławieństwie! Dlatego wspólnota MIRIAM zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w najbliższy poniedziałek tj. 25 marca o godz. 17.00, którą poprowadzi ks. dr Sławomir Płusa - egzorcysta i ewangelizator diecezji radomskiej, wraz ze wspólnotą Dobry Łotr ze Szkoły Nowej Ewangelizacji. Zanim poprosisz o uzdrowienie, to poproś o wiarę.

...
43 »