29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 3
Diecezja Kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

::
więcej

INTENCJE MSZALNE

2018-10-15

INTENCJE MSZALNE

21 - 28 PAŹDZIERNIKA 2018

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (21 października)

Godz. 730

+ Monikę Jaworską (greg. 21)

Godz. 900

+  Kazimierę i Mieczysława Kaczmarskich

Godz. 1030

+ Krystynę, Mieczysława, Janinę Marcinkowskich, Wojciecha Stanisławę Aleksandra Jamrozów

Godz. 1200

ZA PARAFIAN

Godz. 1500

O zdrowie, Boże błog., opiekę MB dla  Janiny Skoczek w 90 rocz. urodzin

Godz. 1800

+ Władysławę Gawron (2 r. śm.)


PONIEDZIAŁEK (22 października) - św. Jana Pawła II, papieża

godz. 630

1. + Monikę  Jaworską (greg. 22)

2. + Józefa Kocyłaka

godz. 1700

1. + Irenę Staroszczyk

2. O zdrowie i opiekę MB Włoszczowskiej dla mieszkańców bl. 20 z oś. Broniewskiego

godz. 1800

1. + Roberta Gogolewskiego

2. + Krystynę Czerwińską

3. + Jadwigę Dzionek

WTOREK (23 października)

godz. 630

1. + Helenę Drozdowską

2. + Mieczysława Harasta

3. + Andrzeja Plebanka

godz. 1700

1. + Aleksandrę, Leona Staroszczyków

2. + Mariannę Wrona

godz. 1800

1. + Monikę  Jaworską (greg. 22)

2. + Benedykta Marcinkowskiego (1 r. śm.)

ŚRODA (24 października)

godz. 630

1. + Monikę  Jaworską (greg. 24)

2. + Stanisława Krzemińskiego

3. + Grażynę Bielawską

godz. 1700

1. + Krystynę Czerwińską

2. + Mariannę Stępień

godz. 1800

1. + Stanisława, Stanisławę Stawiak

2. + Zofię, Czesława Ciechelskich

CZWARTEK (25 października)

godz. 630

1. + Mieczysława Harast

2. + Zofię Więcek

godz. 1700

1. + Zofię, Bolesława Groszek

2. O zdrowie, Boże błog., opiekę MB i światło Ducha Św. dla Marceliny w 13 r. ur. i dla rodzeństwa

godz. 1800

1. + Monikę  Jaworską (greg. 25)

2. + Józefa Kocyłaka

PIĄTEK (26 października)

godz. 630

1. + Monikę  Jaworską (greg. 26)

2. + Roberta Gogolewskiego

3. + O pomyślny przebieg operacji, zdrowie i opiekę MB dla Henryki

godz. 1700

1. +Władysławę, Franciszka Szota; Henryka, Jana, Mieczysława Szota –z racji dnia Zadusznego

2. + Krystynę, Romana Bączyńskich

godz. 1800

1. + Mariannę Stępień

2. + Tadeusza Adamczyka, Aurelę Fiut, Zbigniewa Rusek, Czesława Cisowskiego, Grzegorza Maciejczyka (1 r. ich śm.) od firmy pogrzebowej Okręglickich

SOBOTA (27 października)

godz. 630

1. + Monikę Jaworską (greg. 27)

2. + Mariannę Stepień

3. + Otylię Gawrońską

godz. 1700

1. + Eugeniusza Jamróz i ++ zmarłych z rodziny

2. O zdrowie i Bożą opiekę dla Martyny Pury w 17 r. ur.

godz. 1800

1. + Sabinę, Wiktora, Sławomira, Tomasza Studnickich

2. + Genowefę, Stefana, Tadeusza, Bogusława Zawadów; Krzysztofa Ciszka

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (28 października)

godz. 730

1. + Tadeusza, Zbigniewa Pacanowskich i ++ zmarłych z rodziny Pacanowskich

2. + Monikę Jaworską (greg. 28)

godz. 900

+  Mariana Kopra (6 r. śm.)

godz. 1030

O zdrowie i Bożą opiekę dla Mileny w 12 r. ur. i chrztu

godz. 1200

ZA PARAFIAN

godz. 1500

+Tadeusza Michalskiego; Annę, Eugeniusza, Kazimierę Murzynowskich

godz. 1800

O Boże błogosł., zdrowie i opiekę MB Włoszczowskiej dla Kacpra oraz pomyślność na studiach