29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 3
Diecezja Kielecka

tel. kanc.  (41) 394 28 88
tel. prob.    (41) 394 31 74

e-mail:       info@parafia-wloszczowa.pl

::
więcej

INTENCJE MSZALNE

07. - 13. X. 2019 r.
2019-09-21

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (13 października)

Godz. 730

+ Edwarda Piecha

Godz. 900

1. + Joannę, Jana, Józefa, Teresę Skoczek, Bronisławę, Stanisława, Mieczysława Żołnierczyk

2. + Marię Piekacz (greg. 13)

Godz. 1030

O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Sandry w 28 rocz. urodzin

Godz. 1200

+ Ks. Edwarda Terleckiego z Dniu Imienin.

Godz. 1500

O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla rodzin Woldańskich i Wojeckich

Godz. 1800

+ Helenę Kotulską (4 r. śm.)

Godz. 2000

Nabożeństwo Fatimskie


                                                  PONIEDZIAŁEK (14 października)

Godz. 630

1. + Marię Piekacz (greg. 14)

2. + Irenę Kotulską

3. + Mariannę Turską

Godz. 1700

1.    + Beatę Łęgowik

2.    + Adama Koterwę

Godz. 1800

1.+ Marka Cioska

2.+ Edwarda Karpińskiego

WTOREK (15 października) – św. Teresy od Jezusa

Godz. 630

1. + Marię Piekacz (greg. 15)

2. + Halinę Struską

3. + Józefa Saletę

Godz. 1700

1.    + Teresę, Mariannę, Mieczysława Sikorów

2.    O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Jadwigi Rokosz w 85 rocz. urodzin – od klubu Seniora Barwy Jesieni

Godz. 1800

1.     + Anastazję Jamróz

2.     + Pawła Skoczka

ŚRODA (16 października) – św. Jadwigi Śląskiej

Godz. 630

1. + Wiesława Ćwikła

2. + Krzysztofa Grabca

3. + Mariannę Turską

Godz. 1700

1.+ Marię Piekacz (greg. 16)

2.+ Beatę Łęgowik

3.O zdrowie, Boże bł. opiekę MB dla Kacpra Ślusarczyka w 15 rocz. urodzin

Godz. 1800

1. W int. Rycerstwa Niepokalanej

2. + Natalię Barańską

CZWARTEK (17 października) – św. Ignacego Antiocheńskiego

Godz. 630

1.     + Marię Piekacz (greg. 17)

2.     + Zygmunta Gawrońskiego

3.     + Piotra Kozieł

Godz. 1700

1.    + Barbarę Stolarczyk

2.    + Natalię Barańską

Godz. 1800

1.     + Irenę Kotulską

2.     + Wiesława Ćwikła

PIĄTEK (18 października) – św. Łukasza

Godz. 630

1.    + Tadeusza Miśtala

2.    + Eugenię Prasołek

3.    + Józefa Saletę

Godz. 1700

1.     + Andrzeja, Pawła, Mariana Czerwińskich

2.     + Jadwigę Dzionek

Godz. 1800

1.    + Marię Piekacz (greg. 18)

2.    + Mariannę (1 r. śm.) Kazimierza (2 r. śm.) Zakrzewskich

SOBOTA (19 października)

Godz. 630

1.   + Marię Piekacz (greg. 19)

2.   + Juliannę Makowską

3.   + Urszulę Szewczyk

Godz. 1700

1.   O zdrowie, Boże Bł. i opiekę MB dla Heleny i Stanisława Hartwig w 50 rocz. ślubu

Godz. 1800

1. + Genowefę, Stefana, Bogusława, Tadeusza Zawadów, Krzysztofa Ciszka

2. + Aurelię Nowaka

3. O zdrowie, Boże Bł. i opiekę MB dla Kamila i Kamili Leśniaków w 1 rocz. ślubu

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  (20 października)

Godz. 730

O zdrowie, Boże Bł. i opiekę MB dla Marka i Bogumiły Turczyn w 40 rocz. ślubu

Godz. 900

1.+ Wandę Kusę, Janinę Kraszewską

2.+ Marię Piekacz (greg. 20)

Godz. 1030

Janinę Bąba-Brzozowską, Alinę Bugajniak

Godz. 1200

Za Parafian

Godz. 1500

+ Leszka Sikorę (1 r. śm.)

Godz. 1800

+ Anastazję Jamróz